Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Билансни документи за работата на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 

 

Share/Save/Bookmark

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес698
mod_vvisit_counterВчера1179
mod_vvisit_counterОваа недела2774
mod_vvisit_counterПретходна недела1665
mod_vvisit_counterОвој месец5293
mod_vvisit_counterПретходен месец15947
mod_vvisit_counterВкупно3562690

Присутни online: 16
Ваша IP: 18.204.227.34
,
Денес: Мај 14, 2021