Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Биланс на состојба

Билансни документи за работата на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 

 

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес282
mod_vvisit_counterВчера422
mod_vvisit_counterОваа недела282
mod_vvisit_counterПретходна недела4222
mod_vvisit_counterОвој месец9762
mod_vvisit_counterПретходен месец12072
mod_vvisit_counterВкупно3506625

Присутни online: 8
Ваша IP: 184.72.102.217
,
Денес: Јан 18, 2021