Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Биланс на состојба

Билансни документи за работата на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 

 

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес244
mod_vvisit_counterВчера493
mod_vvisit_counterОваа недела2043
mod_vvisit_counterПретходна недела4975
mod_vvisit_counterОвој месец15550
mod_vvisit_counterПретходен месец19903
mod_vvisit_counterВкупно3482407

Присутни online: 9
Ваша IP: 3.216.79.60
,
Денес: Ное 26, 2020