Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Усвоен ЛАП за родова рамноправност и недискриминација на општина Делчево за 2012 година

Печати PDF

Thumbnail image

Со одлука на Советот на општина Делчево на седницата одржана на 23.11.2011 година беше усвоен Локалниот акционен план (ЛАП) за родова рамноправност и недискриминација на општина Делчево за 2012 година.

Интегралниот текст на овој документ може да се превземе тука.

Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес339
mod_vvisit_counterВчера680
mod_vvisit_counterОваа недела2002
mod_vvisit_counterПретходна недела4222
mod_vvisit_counterОвој месец11482
mod_vvisit_counterПретходен месец12072
mod_vvisit_counterВкупно3508345

Присутни online: 9
Ваша IP: 3.239.40.250
,
Денес: Јан 21, 2021