Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Бесплатните ортопедски прегледи продолжуваат да се реализираат во Делчево

Печати PDF
Thumbnail image
Во сабота 09.07.2011 година во просториите на брзата помош во Здравниот дом Гоце Делчев во Делчево, во термин од 10.00 до 15.00 часот ке се реализираат бесплатните ортопедски прегледи за граѓаните на општина Делчево, како дел од Проектот кој што се спроведува во општината а по иницијатива на ЗГ Акција за млади Делчево и со финансиска подршка на Градоначалникот на општина Делчево г-дин Горан Малешевски. Бесплатните ортопедски прегледи ги врши Д-р Зоран Шишков од Штип. Заинтересираните граѓани можат да се пријавуваат на телефон 075/321-397 кај лицето Богданка Анастасова која е и координатор на овој проект. Сите оние кои не се пријавени ке можат на лице место да дојдат и да извршат бесплатен ортопедски преглед, но откако ке помине редот на пријавените лица на горенаведениот телефонски број.
Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес329
mod_vvisit_counterВчера680
mod_vvisit_counterОваа недела1992
mod_vvisit_counterПретходна недела4222
mod_vvisit_counterОвој месец11472
mod_vvisit_counterПретходен месец12072
mod_vvisit_counterВкупно3508335

Присутни online: 7
Ваша IP: 3.239.40.250
,
Денес: Јан 21, 2021