Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Најава за одбележување на 11-Октомври Денот на востанието на македонскиот народ

Печати PDF

Со пригодна свеченост општина Делчево ке го одбележи 11-ти Октомври Денот на востанието на македонскиот народ.

Поканата со програмата се дадени во прилог.

11-ti oktomvri1_resize

11-ti oktomvri2_resize

ping-pong1 resize

ping-pong2 resize

Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес47
mod_vvisit_counterВчера679
mod_vvisit_counterОваа недела1675
mod_vvisit_counterПретходна недела7520
mod_vvisit_counterОвој месец12726
mod_vvisit_counterПретходен месец27076
mod_vvisit_counterВкупно3415841

Присутни online: 2
Ваша IP: 54.160.19.155
,
Денес: Авг 12, 2020